RUH HALİNİZ BUGÜN NELER SÖYLÜYOR
SEN BİR MELEKSİN ALLAH HAYIRLI ÖMÜRLER VERSİN
ELİF 02 MAYIS 2018
DAMAR ATMALARI VE SEĞİRMELERİN ANLAMLARI

MESAJ PANOSU


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

hale (29/10/2018 18:46)
Konu : rüya yorumu ricası
Mesaj : Merhabalar, rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, çok etkisinde kaldım. Biz eski sevgilimle aylar önce ayrıldık. Ailelerimiz baya bir tartıştı. Ben rüyamda ailemi ve beni bir gemide gördüm. Gemide dalgalar dev boyuta ulaştığından batma tehlikesi oluştu. Baya bir hengame yaşadık gemide. Ailecek gemiden atladık karaya vardık. Fakat geminin içinde eski sevgilimde vardı o gemide kaldı ve daha sonra gemide ona işkence yaptıklarını ve öldüğünü duydum. Bunu duyunca çok ağladım. Ayrıca bir köpek gördüm. Bu köpek bana kırmızı bir gül çizdi. Eski sevgilimin bana bir gül vermek istediğini fakat öldüğü için veremediğini anlatmaya çalıştı. Daha sonra bana eski sevgilimin öldükten sonra kıyafetlerini gösterdiler ben çok etkilendim.
Pervin türkmen (09/08/2018 18:38)
Konu : Rüya
Mesaj : Hocam iyi günler,çok yakın arkadaşım beni rüyasında görmüş başka bir evimizde eşim hasta kanepe de yatıyormuş bende dışarda bahçe de ağlıyor vede söyleniyormuşum.yorumlarsanız çok sevinirim.kuşadasından yeşim hanım da arkadaşım olur
Pervin (09/08/2018 18:32)
Konu : Rüya
Mesaj : Hocam iyi günler,çok yakın arkadaşım beni rüyasında görmüş.eşim hasta kanepe yatıyormuş.bende bahçe oturup hem ağlıyor hemde söyleniyormuşum.yorumlarsanız.çok. Sevinirim
Zeliha (03/08/2018 02:43)
Konu : Rüya ve ay taşı
Mesaj : Selamun aleyküm.Şifalı taşlar makalenizi okudum.benimde cevabını bulamadığım ama merakla ve bir uyarımıdır diye sormak istediğim konu rüyamda bir deniz kenarında bir sürü çakıl taş içinden bir taşın üzerinde ismimin yazılı olduğunu ve bu taşın ay taşı olduğunu gördüm.Fakat taşların sırları yazınızı okuduktan sonra bu taşı alıp almamakta kararsız kaldım.Bilgi ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.Yardımcı olursanız mutlu edersiniz.Allah razı olsun.
hasan (19/07/2018 13:44)
Konu : rüya
Mesaj : merhaba hocam bugun sözlenicegimKIZI DÜN AKŞAM rüyamda gördüm kız türbanlı fakat rüyamda kara çarsaflı görüyorum yengemde onun yanında yengem normal hayattada çarşaflı .kızda çarşaf giymiş birazda şisman yanı rüyamda gördügüm gerçek hayatta türbanlı şismanda deyil.rüyamda biraz hoşutsuzluk vardı .ama evlenırsemde çarsaf giymasini ismemem..acaba bi anlamı varmı. ALLAH RAZI OLSUN.